پارسی خوان

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به پارسی خوان بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
لازم به ذکر است پارسی خوان هیچ مسئولیتی در قبال محتوی منتشر شده در وب سایت را ندارد و مسئولیت محتوی بر دوش وبلاگ منتشر کننده آن مطلب میباشد!
لذا خواهشمند است در صورت مشاهده هرگونه محتوی مجرمانه از طریق بخش ثبت شکایات به ما در جهت حذف آن کمک کنید.
هدف پارسی خوان این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

question_answer سفري ترکيب از سنت و مدرنيته

تور کرمان و گشت و گذار در تور کرمان نوروز

دوست دارم درباره مقاله خوبي که براي سفر با تور کرمان و گشت در تور کرمان نوروز که در خبرنامه دانشجويان درج شده صحبت کنم با شما:

تور کرمان و کرمان گردي حتماً براي شما شگفتي‌هاي نهفته در ابنيه تاريخي‌اش بسيار دارد که به‌گونه‌اي مهم در تحول تاريخ دست داشته‌اند و بي‌شمارش بودنشان دليل بر مرکز توجه بودن اين خطه در قرون گذشته دارد.

 تور کرمان در ايام عادي و يا نوروز،  آنگاه‌ که شما را با سازه‌هاي بين‌المللي‌اش با انواع باغ‌ها، برج‌ها، عمارت ها و. درگير تمدن به ‌جامانده از نياکانمان مي‌کند قطره‌ قطره شهدي را در کام وجودتان مي‌ريزد که براي اتصال شما به گذشتگان نقش مهمي را ايفا مي‌کنند.

 با مهمان شدن در تور کرمان عزيز گويي به ايران‌گردي پرداخته

https://faragasht.com/تور-کرمان/

 و مي‌توان نمونه‌اي از جاذبه‌هاي مختلف کشورمان را در اين تور کرمان فارا گشت به‌ خوبي مشاهده نمود. آژانس مسافرتي فارا گشت کورش کبير در تمامي سفرهايي که براي گردشگران محيا نموده کرمان را به‌ عنوان شهري که پل ارتباطي به بسياري از شهرهاي ديدني ديگر است مرکز توجه ويژه قرار داده و هرساله عده کثيري را عازم اين بخش از کشورمان مي‌کند.

آسياب بادي اگرچه جزء کوچکي از ديدني‌هاي اين شهر است اما خود به‌تنهايي مي‌تواند جاذبه‌اي گيرا براي توريست‌ها و گردشگران داخلي باشد که تا حال نمونه‌هاي مدرن آن را فقط ديده و نمونه‌هاي قديمي‌تر که بسيار جذاب نيز هستند ذوق هنري آن‌ها را تحريک نکرده است، چگونه مي‌توان سازه‌اي مرتفع که با اقتدار بر پا ايستاده و امروزه به رستوراني شکيل تبديل گشته تا مسافران علاوه بر حظ بردن از ظاهر و بناي بيروني از درون آن نيز ديدن نمايند را با عظمتش ناديده گرفت، اين جاذبه در کنار هفت باغ علوي که تقريباً در نزديکي هم هستند آرامش و استراحت را براي مسافران به ارمغان مي‌آورند.

کرمان سفري ترکيب از سنت و مدرنيته

ترکيب سنت و مدرنيته در کنار هم در اين آسياب بادي و تأسيس رستوران و کافي‌شاپ که تمامي سليقه‌ها را پوشش داده، ايده جالبي است که در کمتر منطقه‌اي از کشورمان مي‌توانيم نمونه‌اي از آن را بيابيم، با گذر از آسيب بادي ارگ راين چشم‌هايتان را نوازش مي‌دهد و اين بار صلابت را در خشت‌هايي که قلعه را تا آسمان برافراشته ترسيم مي‌کند و هزاران گردشگر را با ديده دل ‌و جان به‌سوي خود مي‌کشاند، ترکيب مربعي با برج‌هايي باصلابت و سردري بزرگ خود از دور مي‌تواند عظمت امپراتوري‌ها و سلطنت‌هاي آن زمان را به رخ مردمان اين دوره بکشاند و وجود قسمت‌هايي چون سربازخانه، بارانداز، مکتب‌خانه، مسجد و. نشانه‌اي از توجه و دقت نظر طراحان آن را برساند.

اگر از گرماي کويري کرمان به دنبال پناهگاه امني مي‌گرديد، باغ فتح‌آباد يک قصر رؤيايي را در برابر ديدگان شما ترسيم کرده که خنکاي آب درون حوض در کنار عمارت ها، برج‌ها و باروها و قناتي که مرکزيت اين باغ را در دست گرفته و بر زيبايي و مفرح بودن آن افزوده است، اين باغ مي‌تواند شمارا در يکي از زيباترين جاذبه‌هاي تور کرمان فارا گشت، گوشه‌اي از تاريخ اين شهر را ترسيم کند، خصوصاً امروزه که با تدابير صورت گرفته مي‌توان آن را به محلي براي توليد و تکثير گياهان دارويي يافت که بر رونق اين باغ افسانه‌اي افزوده و محوط? سبز آن را به ملجائي براي علاقه‌مندان به مقوله گياه‌شناسي تبديل کرده است.

 اگر تا حال اين مکان‌هاي ذکرشده را نديده‌ايد و يا اگر بانام بردن آن خاطرات سال‌هاي گذشته سفر شما و حضورتان در آن برايتان تداعي شده مي‌توانيد با انواع تورهاي کرمان با فارا گشت همراه شده و با مراجعه به آنجا لذتي فراوان را نصيب خود نماييد.

تور کرمان نوروز و گشت و گذار عيد امسال

هر شهري در ايران طرفداران خاص خود را دارد که اگر بارها به آن سفرکرده باشند بازهم نمي‌توانند دل از جاذبه‌هاي کم‌نظيرش بريده و مقصد ديگري را انتخاب نمايند تور کرمان نوروز توريست ها را به سرزميني مي‌برد که کتيبه‌ها، کلوت ها و اماکن تاريخي‌اش آن‌ها را براي سفري به سير درگذشت هاي ايران آماده کرده که در دل ايران همتايي براي آن کمتر يافت مي‌شود.

 مناطق کويري شهداد در نزديکي گندم بريان لذتي وصف‌ناپذير را براي شما فراهم مي‌کند و يکي از بهترين جاذبه‌هاي گردشگري اين شهر در ايام نوروز و عيد به ‌حساب مي‌آيد، بعد از اين ديگر فرقي نمي‌کند به کدام سمت در تور کرمان نوروز فارا گشت حرکت کنيد از هر سوي اين فقط زيبايي و جذابيت است که خود را پس از ديگري نمايان کرده و شما را در پهنه‌اي عظيم و چشم‌نواز با کمک يک تور همراه مي‌کند.

آژانس مسافرتي فارا گشت کورش کبير بعنوان مجري اصلي تور ايرانگردي و کرمان گردي در نوروز ايام زيبايي را با تورهاي خود در عيد  هرسال فراهم نموده و با سفرهايي متنوع به اقصي نقاط ايران تمام خانواده‌هاي عزيز ايراني را از نعمت سرزندگي و نشاط نوروزي بهره‌مند مي‌سازد.

 شما با هر بودجه و توان مالي که وارد اين آژانس شويد مي‌توانيد يک تور نوروز به‌ صرفه را هديه گرفته و لحظاتي شگفت‌آور را براي خانواده خود فراهم نماييد. کرمان پذيراي شما با آغوش باز در کنار عارفان و نامداران خود شمارا مهمان باغ شاه نعمت اله ولي کرده و با سفر به منطقه گندم بريان، شهداد، سيرچ، کلوت هاي چشم‌نواز را به شما نشان خواهد داد به ‌هرحال تور کرمان نوروز با جاذبه‌هاي خود هرساله پذيراي خيل وسيع گردشگراني است که زيبايي‌هاي آن را يکي پس از ديگري مي‌پسندند و طالب و دوست دار آن‌ها هستند.

براي سفر کرمان با کي هماهنگ کنيم

اگر دوستدار دست ‌نوشته‌هاي خطي، قرآن‌هاي نفيس و. باشيد کتابخانه و موزه شاه نعمت اله مجموعه کاملي را در اختيار ديدگان شما مي‌گذارد که تا دلتان مي‌خواهد سير در تاريخ سير کرده و انواع مجموعه‌هاي آن اطلاعات تاريخي شما را همانطور که در ويکي پديا نيز آمده است تکميل نمايد و باغي به ‌تمام‌ معناي از سرسبزي درختان و طراوت قرآن‌هاي خطي و خاطرات زره و شمشير را برايتان يادآوري نمايد، مقبره شاه نعمت اله ولي با تمام شکوهش در کنار باغ شازده ماهان يک سفر تمام و کمال را محيا مي‌کند اگرچه ديدني براي ديدن در کرمان مهربان فراوان است اما اين بازمانده دوره قاجار مي‌تواند به‌تنهايي از ورود تا قسمتي که به شاه‌نشين معروف است آدمي را با آب، درخت، سبزه و کندو کاري‌هاي تاريخي آن زمان چنان مجذوب نمايد که ساعت‌ها برايش ثانيه‌اي بيش نگذرد.

تا اينجا متوجه شديد که کرمان شهري است که حتما بايد ببينيد و برنامه هاي کامل جاهاي ديدني کرمان ميتونه سفري فوق العاده را براي شما به ارمغان بياورد، اقامت در هتلهاي کرمان با شرايط مختلف از ارزان تا لاکچري با امکانات تفريحي کامل، و تور ليدرهاي محلي تحصيلکرده مطمئنا سفر را کاملتر ميکنند و خوبه که شما هم در اين تور ثبت نام کنيد و آماده شويد براي مسافرتي لذت بخش و متفاوت.

ميگويند رزرو تور هاي کرمان با رزرو هتلهاي کرمان فارا گشت کاملتر ميشود، اين نشان از اهميت داشتن محل اقامتي تميز و با کيفيت در اين سفر است تا بدون دغدغه و مشکل شبها بعد از گشتهاي ويژه و خستگي را به در کنيد و صبح با انرژي صبحانه هتل را ميل کنيد و آماده شويد براي گشت و گذار بعدي. پس با اين شرياط رزرو هتل کرمان هم ميتواند به اين خدمات توسط اين آژانس اضافه گردد.

اگر امسال نوروز قصد سفر به اين خطه از سرزمين ايران را داريد و مشکلاتي مانند نبود هتل، کمبود بليط و. که ممکن است درراه برايتان مزاحمت ايجاد نمايد نگرانتان مي‌کند انتخاب اين آژانس به ‌عنوان بهترين مجري اصلي تورهاي کرمان نوروزي گزينشي شايسته است که سفر شمارا با خدمات و امکانات ويژه خود تضمين نموده و هرگونه نگراني از اين حيث را از شما دور خواهد نمود، تهيه بليط، رزرو هتل‌هايي با امکانات فوق‌العاده، ترانسفر هواپيمايي و. حمايت همه‌جانبه‌اي است که اين آژانس برتر کشوري در اختيار تمامي مسافران خود قرار داده و سفري رضايت‌بخش را براي تور کرمان فارا گشت همه آن‌ها محيا مي‌کند به‌ گونه‌اي که به‌جرئت مي‌توان گفت تورهاي اين آژانس به ياري و محبت خداوند بي نهايت مهربان شلوغ‌ترين و پرطرفدارترين نمونه در مقابل رقيبان خود است.

 

منبع هايي که براي اين مقاله ميباشند:

https://www.faragasht.com

http://iusnews.ir/

https://en.wikipedia.org/wiki/Deh_Nowruz,_Kerman

 

 


فروشگاه سایت بلاگ بیست

کلمات کلیدی: کرمان ,تور ,گشت ,نوروز ,سفر ,فارا ,تور کرمان ,فارا گشت ,را در ,کرمان نوروز ,را به ,تور کرمان نوروز ,در تور کرمان ,تور کرمان فارا ,کرمان فارا گشت

clear_all آخرین مطالب این وبلاگ

clear_all آخرین ارسال ها

keyboard_arrow_up